قیمت میلگرد بافق یزد

جهت استعلام قیمت میلگرد بافق یزد از طریق شماره‌های درج شده در سایت با کارشناس فروش محصولات کارخانه بافق استان یزد تماس بگیرید و ضمن استعلام قیمت به روز میلگرد و دریافت تأیید خرید، از نحوه خرید و ثبت سفارش میلگرد بافق یزد مطلع شوید.

قیمت میلگرد بافق یزد

آخرین بروزرسانی : ۲۸ تیر ۱۴۰۱

سایز میلگرد حالتآنالیزوزن هر شاخهواحدقیمت (ریال)
میلگرد ۸ بافق یزدشاخه آجدارA3۴.۵کیلوگرم۱۸۰۰۰۰
میلگرد ۱۰ بافق یزدشاخه آجدارA3۷.۴۴کیلوگرم۱۷۶۰۰۰
میلگرد ۱۲ بافق یزدشاخه آجدارA3۱۰.۶۸کیلوگرم۱۷۵۰۰۰
میلگرد ۱۴ بافق یزدشاخه آجدارA3۱۴.۵کیلوگرم۱۷۰۳۰۰
میلگرد ۱۶ بافق یزدشاخه آجدارA3۱۸.۹کیلوگرم۱۷۰۳۰۰
میلگرد ۱۸ بافق یزدشاخه آجدارA3۲۳.۹کیلوگرم۱۶۹۰۰۰
میلگرد ۲۰ بافق یزدشاخه آجدارA3۲۹.۶کیلوگرم۱۶۹۰۰۰
میلگرد ۲۲ بافق یزدشاخه آجدارA3۳۵.۶۴کیلوگرم۱۶۹۰۰۰
میلگرد ۲۵ بافق یزدشاخه آجدارA3۴۵.۶کیلوگرم۱۶۹۰۰۰
میلگرد ۲۸ بافق یزدشاخه آجدارA3۵۸کیلوگرم۱۶۹۰۰۰
میلگرد ۳۲ بافق یزدشاخه آجدارA3۷۳کیلوگرم۱۶۹۰۰۰
میلگرد ۱۴ بافق یزدشاخه آجدارA4۱۶کیلوگرم-

محصولات کارخانه ذوب آهن اصفهان

 • تیرآهن بال نیم پهن موازی (IPE)

تیرآهن های بال نیم پهن موازی تولیدی شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان، با علامت مشخصه I-2  بر اساس استاندارد ملی ایران به شماره ۱۷۹۱ و مطابق با استانداردهای DIN1025-5  در ابعاد، جرم و مقادیر ایستایی ، EN10034 در رواداری ها ، EN10025-2 در مشخصات فنی می باشند.

 • تیرآهن بال پهن موازی (H)

تیر آهن های گرم نوردیده بال پهن موازی با وزن متوسط (I- 5) در شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان بر اساس استاندارد ملی ایران ISIRI 14484  و مطابق با IPB و استانداردهای DIN1025-2  در ابعاد، جرم و مقادیر ایستایی، EN10034 در رواداری ها ، EN10025-2 در مشخصات فنی می باشند.

تیر آهن های گرم نوردیده بال پهن موازی با وزن سبک ( I-4 ) شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان بر اساس استاندارد ملی ایران به شماره ۱۳۷۸۱ ISIRI و مطابق با IPBL و با استانداردهای DIN1025-3  در ابعاد، جرم و مقادیر ایستایی ، EN10034 در رواداری ها ، EN10025-2 در مشخصات فنی می باشند.

 • تیرآهن بال باریک شیبدار (IPN)

تیرآهن های بال باریک شیبدار تولیدی درشرکت سهامی ذوب آهن اصفهان مطابق با استاندارد ملی ایران به شماره ۳۲۷۷ و مطابق با استانداردهای DIN1025-1  درمشخصات ابعادی، جرم و مقادیر ایستایی ، EN10024 در رواداری ها ، EN10025-2  درمشخصات فنی می باشند.

 • میلگرد

میلگردهای تولیدی شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان به صورت ساده یا آجدار در دو نوع متفاوت دوکی و یکنواخت و مطابق با استاندارد ملی ایران به شماره ۳۱۳۲ به بازار عرضه می گردند. در جوشکاری این میلگردها در زمان مصرف بایستی شرایط پیش گرم مطابق مندرجات استاندارد ملی ایران به شماره ۳۱۳۲ رعایت گردد.

 • میلگرد / مفتول

شرایط ابعادی و فنی میلگردهای صنعتی با مارک های فولادی  برای قطر بیش از ۱۴ میلی متر براساس استانداردهای موجود، درخواستهای مشتریان و توافقات فی مابین تعیین می گردد.

 • نبشی

نبشی های گرم نوردیده بال مساوی درشرکت سهامی ذوب آهن اصفهان براساس استاندارد ملی ایران به شماره (۱-۱۳۹۶۸) و مطابق استاندارد  DIN EN 10056/1,2 تولید می گردد.

 • ناودانی

ناودانی های گرم نوردیده بال شیبدار و بال موازی در شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان براساس استانداردهای ملی ایران به شماره ۴۴۷۷-۱ و ۴۴۷۷-۲ و معادل با استانداردهایEN10279 , DIN1026-1  ۲ ,  GOST8240  در ابعاد، جرم و مقادیر ایستایی ، و رواداری ها,  EN10025-2  درمشخصات فنی تولید می گردد.

 • شمش های ساختمان

شـمش ها با مقطــع ۱۰۰×۱۰۰ ، ۱۲۵×۱۲۵ ، ۱۳۰×۱۳۰ ، ۱۵۰×۱۵۰ ، ۲۰۰×۲۰۰ ، ۲۵۰×۲۵۰ ، ۳۲۰×۲۵۰ و ۳۶۰×۲۵۰ میلیمتر و از طول ۴ تا ۱۲ متر قابل تولید بوده و در صورت توافق قبلی، تولید بر اساس آنالیز شیمیایی و سایر مشخصات فنی مورد نیاز مشتری امکان پذیر می باشد.

طرح‌های توسعه شرکت سهامی ذوب آهن

برای پویایی و ادامه حیات این کارخانه بزرگ، همواره برنامه ریزی ها و پروژه های توسعه و نوسازی در راستای کار می باشد. این طرح ها تاکنون در دو محور اصلی انجام می شده است.

۱_پروژه‌های زیست محیطی :

فرایندهای مورد استفاده در صنایع فولاد، باعث انتشار گازهای گلخانه‌ای و آلاینده‌ها در محیط زیست می شوند طی سال‌های گذشته پروژه‌های زیست‌محیطی متعددی در ذوب‌آهن اصفهان به منظور کاهش آلاینده ها و گازهای گلخانه ای در دستور کار قرار گرفته است. عناوین برخی از این پروژه‌ها عبارتند از

 • آسپیراسیون کوره بلند شماره ۱
 • کاهش میزان غبار در گاز خروجی کنورتورهای بخش فولادسازی تا میزان استاندارد
 • کاهش CO در خروجی کنورتورهای بخش فولادسازی تا میزان استاندارد
 • تصفیه‌خانه پساب صنعتی غیر سمی به ظرفیت ۷۷۰ متر مکعب در ساعت
 • انتقال پساب زرین‌شهر جهت آبیاری فضای سبز غیر مثمر اطراف کارخانه و حومه  زرین‌شهر به میزان ۲۱۶ متر مکعب در ساعت
 • پروژه پنجگانه زیست محیطی بخش آگلومراسیون
 • مشعل‌های سوزانندۀ گازهای اضافی کک و کوره‌بلند
 • اندازه‌گیری، پایش و نمایش مقادیر آلاینده‌ها (بطور On Line)در محیط ذوب‌آهن (با درخواست و همکاری اداره محیط زیست اصفهان)
 • ایجاد بیش از ۱۶۰۰۰هکتار فضای سبز در فضای داخل و اطراف شرکت به عنوان بزرگترین جنگل مصنوعی کشور و یکی از مؤثرترین راهای جذب co۲ محیط

قیمت‌های درج شده در جدول لیست قیمت بافق یزد با احتساب مالیات بر ارزش افزوده می‌باشد. جهت خرید میلگرد بافق یزد، دریافت تأییدیه از واحد فروش شرکت صبا فولاد نقش جهان الزامی ست.

نوع محصول آجدار بوده و قیمت‌ها مربوط به تحویل درب کارخانه فولاد بافق می‌باشد. با این ترتیب محل تحویل میلگردها یزد است و کرایه حمل از درب کارخانه تا محل مشتری به عهده خریدار می‌باشد.


قیمت میلگرد سایر کارخانه ها

در جدول زیر کلیه کارخانه‌های تولید میلگرد ایران وجود دارد. برای مشاهده جدیدترین و به روز ترین قیمت‌ها به صورت آنلاین و لحظه‌ای، کارخانه مورد نظر را انتخاب و به مشاهده قیمت میلگرد سایر کارخانه‌ها بپردازید.

کارخانه تولید کننده
بافق یزدنیشابور (فولاد خراسان)میانه
ذوب آهن اصفهان در بنگاهکویر کاشانابرکوه یزد
ظفر بنابشاهین بنابروهینا دزفول
تیکمه داشاردبیلخرمدشت
صبا فولاد زاگرسسمنانشاهرود
سیادن ابهرسیرجانجهان فولاد غرب
آناهیتا گیلانگلستانهیربد زرندیه
راد همدانقائمفولاد آذر امین
حسن رود گیلانفایکوذوب آهن اصفهان در کارخانه

مرجع (Source) : آهن ملل » قیمت میلگرد بافق