شرکت نورد و لوله سمنان

شرکت کارخانجات نورد و لوله سمنان سال ۱۳۷۲ در سمنان تأسیس شد. این شرکت با هدف تولید انواع لوله از سایز ۲/۱ الی ۸ اینچ و انواع قوطی و پروفیل شروع به کار کرد. چند سال بعد با تأسیس کارخانه تولید لوله گالوانیزه، همچنین راه‌اندازی کارخانه دیگری به منظور تولید انواع لوله‌های سایز بالا از سایز ۱۰ الی ۴۰ اینچ اقدام نمود.

در سال ۱۳۸۵ با راه‌اندازی خطوط تولید ورق گالوانیزه از ضخامت ۰.۲۵ الی ۳ میلی‌متر در دو خط تولید و نیز ورق رنگی از ضخامت ۰.۲۵ الی ۱.۲۵ میلی‌متر توانایی‌های خود را در زمینه کمی و کیفی و همچنین تنوع محصولات به اثبات رسانید.

شرکت نورد و لوله سمنان از ۴ کارخانه مجزا تشکیل شده است که ظرفیت تولید کارخانه انواع لوله، قوطی و پروفیل ۷۲۰۰۰۰ تن، کارخانه لوله گالوانیزه ۱۵۰۰۰۰ تن، کارخانه که شامل دو خط تولید ورق گالوانیزه می‌باشد مجموعاً ۳۹۰۰۰۰ تن و کارخانه خط تولید ورق رنگی ۱۵۰۰۰۰ تن در سال می‌باشد.

حدود ۵۳۳ نفر به صورت مستقیم و ۲۰۰۰ نفر به صورت غیرمستقیم در این شرکت مشغول به کار می‌باشند.

محصولات کارخانجات نورد و لوله سمنان

تولید ورق گالوانیزه با قابلیت تولید ضخامت‌های ۰.۲۵ تا ۳ میلی‌متر و عرض ۱۲۵۰-۸۰۰ میلی‌متر و نیز ورق رنگی با ضخامت‌های گوناگون از ۰.۲۵ تا ۱.۲ میلی‌متر با عرض ۱۲۵۰-۸۰۰ میلی‌متر به همراه انواع ورق‌های شیت شده، کرکره سینوسی و ذوزنقه‌ای انجام می‌شود.

  • لوله‌های گالوانیزه

تولید لوله‌های گالوانیزه به قطر ۲/۱ الی ۳۴ اینچ با کیفیت بالا قابل انجام است.

  • لوله‌های سایز پایین، قوطی و پروفیل

تولید لوله‌های سایز پایین از قطر ۲/۱ الی ۸ اینچ و ضخامت‌های متفاوت با روش جوش مقاومت الکتریکی قابل انجام است. همچنین این مجموعه قادر به تولید انواع قوطی فلزی مربع و مستطیل با استاندارد کارخانه‌ای می‌باشد.

  • لوله‌های سایز بالا

لوله‌های سایز بالا از قطر ۸ الی ۴۰ اینچ با ضخامت‌های متفاوت به روش جوش مقاومت الکتریکی و نیز زیر پودری تولید می‌شود.

آدرس کارخانه لوله و نورد سمنان

سمنان، کیلومتر ۱۵ جاده سمنان – دامغان

آدرس کارخانه ورق گالوانیزه و رنگی سمنان

سمنان، شهرک صنعتی شرق، میدان نبوت

آدرس دفتر مرکزی: تهران، خیابان آفریقا، بلوار آرش، شماره ۳۸

برای مشاوره و اطلاع از قیمت ورق گالوانیزه با شماره ویژه ۰۳۱۳۵۰۲۰ تماس حاصل فرمایید.